Online půjčka na cokoliv

půjcka profil zadavatele řsd

Chci si půjčit

Naposledy požádal: FrantišekPraha
PanFrantišek dnes o 15:55 požádalo4000 Kč.

1

Vyplňte online žádost

Vyplňte nezávaznou online žádost a získejte bližší informace o půjčce

2

Kontaktuje Vás zástupce poskytovatele

Kontaktuje Vás poskytovatel půjčky a probere s Váma detaily.

3

Dostanete info o výsledku

Po schválení vaší žádosti Vám budou peníze zaslány na účet.

Dnes požádalo již 75 klientů
Neváhejte a přidejte se i vy!

"Na online půjčce se mi líbí rychlost, jednoduchost a férovost. Peníze jsem získala bez zbytečného papírování, skrytých podmínek a dodatečných poplatků."

Hana, Břeclav

Kolik si mohu půjčit?

Výšku půjčky i dobu splatnosti si nastavíte v nezávazném online formuláři. Po splacení a při opětovné žádosti se s poskytovatelem půjčky můžete dohodnout i na vyšší výšce půjčky.

Musím mít potvrzení o zaměstnání?

Pro získání online půjčky nemusíte předkládat potvrzení o zaměstnání. Výhodou online půjčky je, že ji mohou získat i studenti, důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.

Co potřebuji k získání půjčky?

Pro získání půjčky potřebujete věku 18 let a více, trvalé bydliště na území České republiky a platný občanský průkaz. Na podání žádosti o půjčku potřebujete počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.

LesyČeské republiky, s. p.

Podnik LesyČeské republiky, s. p., obhospodařuje více než 1,3 mil. ha státního lesního majetku a 38 tis. km vodních toků a bystřin. Sídlí v Hradci Králové.

Veřejné zakázky -

Odkaz na profil zadavatele ve smyslu zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Informace o průběhu veřejných zakázek malého rozsahu, podlimitních a nadlimitních. Odkazy na obdobné stránky městských částí statutárního města Brna.

Veřejné zakázky - E-ZAK Ministerstvo vnitra České republiky

předchozí profil zadavatele Zadávací řízení bylo zahájeno na jiném Profilu: Předchozí systémové číslo VZ: P14V13576113 Id předchozího profilu ve VVZ: 60054156 fáze zadávacího řízení Zadáno (v archivu) Zakázka byla zadána.

Profil zadavatele: Město Vysoké Mýto, Veřejné zakázky a ...

Profil zadavatele: Město Vysoké Mýto. Zadavatel Kontaktovat správce organizace Jméno * E-mail * Telefon Text zprávy * * povinná položka Registrace DODAVATELE Registrovat se. Registrujte se zdarma v katalogu dodavatelů a staňte se dodavatelem pro dalš

Profil zadavatele:ČEZ, a. s., veřejné zakázky

Podívejte se na výpis veřejných zakázek , které zveřejnil ČEZ, a. s.. Adresa profilu zadavatele dle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů:

Usnesení RO č.47 z 22.10.2012 – Nezvěstice – oficiální ...

starosta/místost. tel.: 377 891 126 fax: 377 891 126 email: datová schránka: pfcbr83

SkupinaČEZ

Fotovoltaika. Vlastní fotovoltaická elektrárna vám prokazatelně sníží účet za elektřinu. Navíc získáte energetickou nezávislost.. Celý projekt vám připravíme na klíč a zajistíme i jeho financování včetně státní dotace.

Domu

Stávající trasa silnice I/27 prochází hlubokým údolím potoka Hutná v obci Žiželice. Prudké spády na sjezdech do obce jsou zejména v zimním období nebezpečné a samotný průjezd obcí je směrově a ší...

Podrobné vyhledávání | Registr smluv

1) Vyhledávání podle označeného pole nemusí poskytnout úplné výsledky, protože jeho vyplnění není při zveřejňování smlouvy povinné. 2) Přiložené dokumenty, které byly zveřejněny bez textové vrstvy, nebudou prohledány.

TSK praha

8.11. V pondělí 11. listopadu zahájí Technická správa komunikací opravu další části ulice Ocelkova (MČ Praha 14) v úseku mezi ulicí Skorkovská a účelovou komunikací NN 4143 v délce 285 m.